שמעו משהו מטורף

ערוץ התקשורת BBC קבע על בסיס מחקרים, שעד שנת 2028 סין תהיה הכלכלה הגדולה בעולם, יותר מארה"ב! 

חשבו רגע על אמריקה הגדולה, בסיס התרבות והמסחר העולמי – ועכשיו תחשבו על העתיד ותחליפו את אמריקה בסין. כן, העתיד הוא סיני, ואתם, אלה שבוחרים ללמוד סינית כבר עכשיו, תהיו אלה שמקדימים את העולם בצעד אחד. בטח שמת לב שבתקופה האחרונה גם בארץ רואים יותר ויותר אותיות סיניות על מוצרים ובמרחב הציבורים?

המעצמה הסינית מתפתחת במהירות אדירה, התרבות הסינית הולכת ונחשפת, העולם שומע על סין יותר ויותר. סינית היא השפה של המחר. כמו שאמר פעם חכם סיני, "מי שדואג לימים זורע חיטים, מי שדואג לשנים – לומד סינית." כמה חבל שזו שפה כל כך קשה ללימוד.

כמובן, כבר ניסית ללמוד סינית. אבל איזה פלא – מסתבר שהשפה הזו היא כמו סינית בשבילך. אם רק היה איזשהו היגיון מאחורי אוסף הסימנים המסובכים האלה, הכל היה כל כך אחרת. נכון?

אז זהו, שבהחלט יש הגיון

וכשמבינים אותו, הסינית כבר לא מרגישה מסובכת כמו סינית. זה הסיפור המדהים של אלי קימל.

אלי קימל, רב שמלמד ביום-יום בישיבה, החליט להתנסות בלימוד סינית. בשפה הזו יש אלפי סימני כתב (אותיות), וספר לימוד הסינית שאלי למד, הגדיר רק דרך אחת לשלוט בקריאה וכתיבה – לשנן בעל פה יותר מ1,000 סימנים (!). אלי החל להתעמק בשפה, לעיין במילונים סיניים ולחקור תיעודים של סינית עתיקה, עד שהבין בבירור – שיטת הלימוד המקובלת היא שגויה.
במקומה, הוא עלה על משהו פשוט, יעיל ויצירתי בהרבה.

לא רבים יודעים – אבל מאחורי סימני הכתב הסיניים יש היגיון שלם ומערכת קשרים. לדוגמא, הסימן "לנוח" משלב בין הסימן "אדם" ו"עץ". כך ניתן להיעזר במילה אחת כדי להבין את האחרת. חשבו למשל, שאתם צריכים לשנן בעל פה מאה מספרים רנדומליים. קשה, נכון? אבל את לוח הכפל אתם יודעים בעל פה כי אתם מבינים את ההגיון הפנימי שעומד מאחוריו.

אלי זיהה במהירות

את מערכת הקשרים המרתקת שבין סימן לסימן ובין מילה למילה, ובזמן קצר הוא מצא את עצמו פשוט קורא ומבין סינית. ממש ככה, במילים האלה: פשוט קורא ומבין סינית. והוא גילה שזו משימה אפשרית בשביל כולם. גם בשבילך.

זה מה שהביא את אלי לפתח את "השיטה ההגיונית" ללימוד הכתב הסיני. שיטה מסודרת ופשוטה בה לומדים את מבנה השפה וההקשרים השונים – עד ליכולת קרוא וכתוב. את הכל אלי הכניס בספר אחד, יחד עם תרגול, משחקים, כללי דקדוק מפורטים ודוגמאות. הכל בחבילה אחת.

אם התייאשת

משיטות מיושנות וסזיפיות, או שרצית להתחיל ללמוד עכשיו – זה הספר בשבילך. כי גם הקורסים שילמדו אותך סינית באמצעות השפה המדוברת ולא באמצעות הכתב – פשוט ינסו להאכיל אותך בכפית. ללמד מילה מילה. זה ידרוש אינסוף שינון, הוצאת זמן רב, מפגשים פרונטליים שצריך להגיע אליהם, וגם אחרי כל זה – הסינית שלך תהיה ברמה נמוכה. 

הספר "להבין את הסינית" עובד על עקרונות שונים לחלוטין. הוא עובד על עבודה עצמית, אישית, בקצב ובזמן שנוחים לך, עם מינימום עבודת נמלים סזיפית ומקסימום חשיבה, הבנה, עניין והתקדמות. וזה, כמובן, בלי שנגענו בנושא הכסף. קורס ללימוד סינית עולה כיום כ5,000 ש"ח. וגם הכסף הזה – לא יבטיח לך את ידיעת השפה, אם שינון אלפי הסימנים והמילים לא יצליח לך.

זה לא מסובך. נוכל לעשות ניסוי כדי להראות כמה זה פשוט (חידת ההכנה מתוך הספר)

הספר "להבין את הסינית"

עולה, במבצע ההשקה 94 ש"ח. זה הכל (במקום 150 ₪ החל מ01.01.2022). 
בתוספת של 18 ש"ח דמי משלוח הספר יגיע עד לביתך בעזרת דואר ישראל.

סה"כ 112 ש"ח – והמפתח ללימוד סינית אפקטיבי נמצא בידיים שלכם!

האתגר הכלכלי חוסם אותך מלקום ולהתחיל ללמוד? הנה סופה של החסימה. הספר ילווה אותך בלימוד השפה, בקצב המתאים לך ובכל מקום. נשאר רק ללחוץ כאן למטה, להזמין את הספר, לאסוף ולהתחיל ללמוד.

כמות העותקים מוגבלת וזו ההזדמנות שלך להרוויח את ההזדמנות הגדולה של המאה. לדעת סינית. הזמינו עכשיו, ונתחיל.

* הספר נשלח בדואר רשום רגיל. תקבלו את מספר המעקב מיד עם השליחה, אך האחריות על האיסוף ועל המעקב היא עליכם.

עדיין לא בטוחים?
הנה מה שכתב מי שקרא את הספר:

שלום אלי,
הספר שלך נחת היום על שולחני בספרייה הלאומית איפה שאני ממפתחת ספרים ומאמרים. למדתי בבית הספר ובאוניברסיטה שפות שונות ובענייני לשון נדמה לי שאני יודעת מהו ספר לימוד טוב. ממש נהניתי לדפדף בספרך, כמעט שקלתי להתחיל ללמוד סינית, מי יודע..? המלצתי לבתי שהיתה בסין והתחילה בעקבות כך ללמוד את השפה בחום על ספרך ואני בטוחה שהיא תהנה ממנו מאוד. הוא בנוי לתלפיות, קל לשימוש, מאוד מאיר עיניים ומציג את תכני הלימוד בשיטה חדישה ומרעננת.
בהצלחה!
יואלה, הספרייה הלאומית

והנה תוכן העניינים של הספר:

יש להזין פרטים כדי להמשיך

דילוג לתוכן